Preprava vecí

Ponúkame vám prepravu tovaru s možnosťou použitia auta s hydraulickou rukou. Prepravovaný tovar je poistený a spolupracujeme aj s dopravnými spoločnosťami.

Nezáväzná kalkulácia

Nezáväzná kalkulácia

Vyskúšajte našu kalkulačku! Stačí vyplniť požadované údaje a vypočíta vám predbežnú cenu za prepravu tovaru. Je to jednoduché, rýchle, doslova na pár kliknutí. Cenová kalkulácia je orientačná, nezáväzná a má len informatívny charakter. V prípade záujmu o cenovú kalkuláciu na mieru nás neváhajte kontaktovať.

My vám vieme všetko zabezpečiť

Preprava tovaru si neraz vyžaduje odbornú manipuláciu, veľké auto, fyzickú silu či dokonca hydraulickú ruku. My vám vieme všetko zabezpečiť a vy tak môžete zostať bez starostí! Poskytujeme prepravu tovaru s možnosťou použitia auta s hydraulickou rukou. Žiaden tovar tak pre nás nie je problém, pretože disponujeme všetkým potrebným na rýchlu a bezpečnú prepravu. Tovar naložíme na vami určenom mieste, bezpečne prepravíme a vyložíme na mieste na to určenom.

Samozrejmosťou je u nás poistenie prepravovaného tovaru, takže sa nemusíte obávať neprofesionálneho zaobchádzania. Spolupracujeme aj s dopravnými spoločnosťami, aby ste mali tovar rýchlo, bezpečne a profesionálne na vami určenom mieste. Uvedomujeme si, že váš čas je dôležitý. Tovar preto prepravujeme v čo najkratšom možnom čase. Ponúkame vám bezkonkurenčnú kalkulačku na nezáväznú kalkuláciu nákladov na prepravu vecí, bezplatnú cenovú ponuku na mieru a prepravu tovaru za rozumné ceny. Nenamáhajte sa s prepravou tovaru, nechajte to na profesionálov. Nechajte to na nás!

Priebeh prepravy tovaru

Ako to celé prebieha? Pozrite si jednotlivé kroky prepravy tovaru.

Vyplňte náš formulár alebo nám zavolajte

1 z 3 krokov

Cenová kalkulácia na mieruDohodneme si dátum realizácie

2 z 3 krokov

Samotná realizácia už v priebehu týždňa

3 z 3 krokov

Cenník sťahovania

Zobraziť cenník
Nezáväzná kalkulácia Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás
Typ auta
Odhadovaný čas stojného
Doplnkové služby
Už to skoro bude
Kam budeme sťahovať?
Nezáväzná kalkulácia

Cena služby 0 €

Doplnkové služby 0 €

Cena prepravy 0 €

Spolu - orientačná cena 0 €

Nezáväzná kalkulácia
*Pred odoslaním musíte vypltniť všetky polia

Ďakujeme za správu
Čoskoro sa vám ozveme

Naspäť domov